Katlanır cam balkon sistemleri sadeliği tarzla birleştiriyor. Evinizin görünümünüzü kişiselleştirmek için bir dizi yüksek kaliteli, çekici tasarım seçeneklerine sahip, kurulumu kolay ve dayanıklı bir çizgi sunuyoruz.
Teknik uzmanlarımız size kesinlikle doğru çözümü sağlayacaktır.

Yüksek Kaliteli Çekici Tasarım Dayanıklı

 

  • Golden Katlanır Cam Sistemi

Bu sistem tamamıyla elit bir seri olup, kullanılan alüminyum et kalınlığı 3 mm’dir. Sistemde kullanılan her bir teker iki rulmandan oluşmaktadır. Sisteme 8 mm ve 10 mm cam uygulaması yapılabilmektedir. Sistem m2 ağırlı 30 – 40 kg arası değişmektedir. Her dereceye göre kapakları mevcuttur. Kapaklar vidasız takıldığından paslanmaz bir materyal bulunmaktadır. Maksimum kullanılacak olan yükseklik 3000 mm. (10 mm camla) Kullanılan boynuz, çıkış yolu kapağı ve kilit paslanmaz olup CNC tezgâhında üretilmektedir. Kıl fitil kasada uygulanmış olup kanat açılımlarında içeriye su girmesi engellenmiştir.

Hareketli stoper sayesinde her kanat açılımı istenildiği yerde kilitlenmektedir. Camları üst bazalara pimler yardımıyla montesi yapılır.Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen anti bakteriyel katkı maddesi içerir. Kilitler metal olduğundan hırsızlığa karşı emniyetlidir. Çocuk kilidi mevcuttur.

  • Efes Üsten Askılı ( Parklı & Kelebek) Katlanır Cam Sistemi

Sistemde her kanadı 2 teker hareket ettirir. Üst Kasada park alanına ihtiyaç yoktur. Sistemin her bir hareketli kanadı 360 derece dönebilmektedir. Her kanat birbirinden bağımsız hareket etmektedir ve kanatları isteilen tarafa toplanabilir. Sistemde her kanada 1 adet kilit monte edilir. Bu kilitler tırnaklı ve yaylı olduğundan kullanım kolaylığı sağlar. Bütün kanatlarda ( açılır kanat dahil ) kilit olduğundan dolayı güvenlik güvenlik sorunu teşkil etmez.

Bu sistemin altında da kasa bulunduğundan dolayı eşikli olmaktadır. Sistemin max yüksekliği 1800mm’dir. Sistemin max kanat genişliği 620 mm’dir. Sistemin m2 ağırlığı 25 – 30 kg’dır. Sistemde Kullanılan camlar 10mm temperli camlardır. Camlar üst bazalar pimler yardımı ile monte edilir.  Bu nedenle camlar bazaya sağlıklı olarak tutturulur. Bu sistem tüm balkon şekillerine uygundur.

  • Frigya Isıcam & Jaluzi Katlanır Cam Sistemi

Sistemde her kanadın çapı 45 mm olan 8 adet rulman ile taşınmaktadır. Maksimum kullanılacak olan yükseklik 2800 mm’dir. Kanatlarda kullanılacak maksimum genişlik 650 mm’dir. Kullanılan boynuz menteşelidir. Kullanılan kıl fitiller kasadan uygulamalıdır. Isıcamlı ve jalûzili camda kullanılan cam 4 + 22 + 4’dür. Kanat birleşimlerinde çift kıl fitil kullanılır. Sistem m2 ısıcamlı ve jalûzili sistemin ağırlığı 32 – 34 kg. Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen anti bakteriyel katkı maddesi içerir.

  • Troya Katlanır Cam Balkon Sistemi

Camlar 8 mm temperlidir. Sistemin m2 ağırlığı 23–26 kg’ dır. Kullanılan boynuz menteşelidir. Kullanılan kıl fitiller kasadan uygulanmalıdır. Kanatlarda kullanılacak maksimum genişlik 620 mm. Maksimum perde yüksekliği 2000 mm’dir. Sistemde her kanadın çapı 31 mm olan 8 adet rulman ile taşınmaktadır. Kanatlarda kullanılan her kapak mafsallı olduğundan her açıya göre kapak bulunmaktadır. Kullanılan rulmanların geniş ve çiftli olmasından dolayı kanatlar her açıdaki dönüşleri çok basit gerçekleştirmektedir. Troya perdeli seride perdefix sistemi uygulanmaktadır. Troya perdeli sistemin kutu profili yaylı stor perde sistemidir.

Perdenin alt çıtayı montesinde plastik şerit kullanılmaktadır. Açılan kanatların rüzgârdan etkilenmesini ve hareket etmesine mani olacak kitleme görevi yapan stoper parça bulunmaktadır. Sistemde açılı dönüşlerde açılı köşe aparatı montaj kolaylığı sağlar ve 90 derece açılar için PVC köşe aparatı yapılmıştır. Dönüşlerdeki kanat vurmaları 45 derece kesimlerden oluşan su alma riski minimize edilmiştir. Contalar büyük H kullanıldığı için conta aralarından su alma riskini kaldırmıştır ve tek conta kullanılarak detaya azaltılmıştır. Köşe profilleri düz kesim yapılarak hataya mahal bırakmamaktadır. Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen antibakteriyel katkı maddesi içerir.